Оплата

Виберіть найбільш зручний спосіб оплати. Оплатити за послуги інтернет можна кількома способами.

Ви можете оплатити послуги готівкою у нас в відділення офісу за адресою м. Олександрія, просп. Соборний, 136.
Прийом платежів здійснюється з понеділка по п'ятницю включно з 8:00 до 17:00, без перерви. Кошти на рахунок надходять відразу.
Ви можете оплатити послуги, скориставшись терміналами City24, або онлайн ПОСИЛАННЯ
Ви можете оплатити послуги готівкою через касу у відділенні банку за реквізитами.
Кошти на рахунок надходять не раніше, ніж через добу. Обов'язково, в найменуванні платежу, вказуйте Вашу адресу та ПІБ, на кого укладено договір.
Зберігайте чек до моменту надходження грошей на рахунок!
Зверніть увагу, при оплаті через Приватбанк платіж надходить на Ваш особовий рахунок протягом декількох годин. При оплаті через інші банки платіж надходить на Ваш особовий рахунок не менше 3-х робочих днів. Прохання враховувати ці терміни при поповненні рахунку.
Ви можете сплачувати послуги безготівковим розрахунком через сервіс онлайн - платежів "Приват24".
Для оплати через персональний ПК увійдіть в Особистий кабінет сервісу і дотримуйтесь інструкції. Мої платежі - > технології онлайн - > пошук - > технології онлайн ПП - > Введіть Ваш номер договору і дотримуйтесь подальших інструкцій
Для оплати через додаток Приват24, дотримуйтесь подальшої інструкції. Мої платежі - > створити новий платіж - > знайти компанію - > пошук - > технології онлайн - > пошук - > технології онлайн ПП - > Введіть Ваш номер договору і дотримуйтесь подальших інструкцій
ФОП Галевич Наталія Вікторовна
ІН 3126802866
Р/с UA433354290000026003054007617 в ВIДДIЛЕННЯ №57 МАРIУПОЛЬСЬКОЇ ФIЛIЇ АТ КБ"Приватбанк"
МФО 335429

Найменування платежу: За інтернет послуги від ... ПІБ ... Адреса, осіб. рахунок № ...

Шановні абоненти! У разі, коли Ви вносите абонентську плату самостійно через термінали, банк або пошту за послугу Інтернет за 5 місяців просимо Вас повідомити нашим операторам про цю операцію для нарахування БОНУСУ на Ваш особовий рахунок у розмірі абонентської плати за Один місяць (подарунок).